kryptoaukcje.pl Contact RSS

jak zako��czy�� aukcj�� przed czasem


Sprzedający może w każdym czasie zamknąć Aukcję, wówczas zwycięzców Aukcji ustala się według stanu na chwilę zamknięcia Aukcji. Jeżeli w trakcie Aukcji nastąpiła kradzież lub zniszczenie Towaru, Sprzedający w drodze wyjątku może zamknąć Aukcję bez ustalania jej wyniku (tj. nie ustala się zwycięzcy Aukcji), uprzednio ...

Zakończenie aukcji (licytacja oraz "kup teraz", zwykłe Allegro, NIE-lokalnie) przed czasem! Czy kupujący wygrywa licytację? Jedna osoba złożyła ofertę. Czy jeśli teraz zakończę aukcję przed czasem, to ta osoba, która jako jedyna złożyła ofertę dostanie e-maila że wygrała licytację?

Możesz odwołać ofertę kupna, złożoną w trwającej licytacji tylko w wyjątkowych przypadkach. Licytowany przedmiot został skradziony lub zniszczony. Zwróć uwagę, że jako sprzedający jesteś odpowiedzialny za to, by wystawiony przez Ciebie towar nie został uszkodzony lub skradziony podczas licytacji.

Na Lokalnie gdy aukcja kończy się przed czasem, wygrywa ją najwyżej licytujący, nie można odwołać jego oferty. Na Allegro można odwołać oferty licytujących, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach i powinieneś w związku z tym otrzymać odpowiednie powiadomienie.

Zakończyłem aukcje przed czasem, jednakze w opcji przez pomyłke nie zaznaczyłem "zakoncz aukcje usuwając licytujących" Teoretycznie osoba która była na pierwszym miejscu wygrała, koszt 1zł (chodziło o uszkodzony telefon)

ani kończyć aukcji z byle powodu (cena mi nie odpowiada, znalazłem kupca poza allegro), jedyny możliwy powód zakończenia, to przedmiot uległ zniszczeniu itp.; ale jak będziemy nasze aukcje nagminnie kończyć przed czasem, możemy liczyć na ostrzeżenie lub zawieszenie konta;

Skoro na aukcji są licytujący, sprzedawca nie może zakończyć aukcji odwołując te oferty, bo złamie regulamin. Jeśli chcesz kupić przedmiot pozostaje Ci tylko licytacja i odczekanie do końca aukcji.

Jeśli zakończysz przed czasem licytację na Lokalnie, wygra ją osoba najwyżej licytująca - nie możesz odwołać jej oferty. Po wygranej może się domagać wydania towaru po zapłacie. Nawet na zwykłym Allegro nie możesz odwołać oferty dlatego, że możesz towar sprzedać drożej.

kończysz aukcję przed czasem kiedy masz na to ochotę. Nikt z tego powodu nie będzie wyciągał w stosunku do Ciebie konsekwencji. Inna sprawa, że jeśli masz ofertę w postaci licytacji (a jeśli ktoś pyta o zakończenie przed czasem to musi tak być), to być może kończąc przed czasem możesz mniej zarobić.

Jeżeli Sprzedawca zakończy licytację przed czasem, to automatycznie wygrywa najwyższa oferta. Jedyne rozwiązanie, które widzę w tej sytuacji, to: Sprzedawca kończy licytację i kontaktuje się z Klientem, żeby wytłumaczyć mu sytuację .

Licytujesz w aukcji, oferujesz maksymalną kwotę za przedmiot 10 zł. Do Twojej kwoty automat dolicza kwotę postąpienia: 0,50 zł. Oznacza to, że inny licytant, chcąc przebić Twoją ofertę, nie może zaoferować kwoty równej lub mniejszej niż 10,50 zł. Kwoty postąpienia są zależne od aktualnego przedziału cenowego przedmiotu.

Na liście aukcji zaznaczamy te, które mają zostać zakończone (powinny podświetlić się na jasno żółty kolor). Z listy akcji wybieramy Allegro > Zakończ. Aby zmiany zostały wykonane klikamy na guzik Wykonaj. Nie wszystkie wystawione aukcje mogą zostać zakończone przed czasem.

2 odpowiedzi Odpowiedź 1 / 2 Karolina Świdrak 9 015 18 maj 2015 o 17:05 Allegro pisze tak: Jak odwołać ofertę? Przejdź do strony Moje Allegro > Moja sprzedaż > Lictacje i Kup Teraz: Sprzedaję. Wyszukaj na liście licytację, w której chcesz odwołać ofertę kupna i zaznacz ją.

1 2 Wątek § zmiana zdania na temat rozwodu po zakończeniu rozprawy przed czasem uprawomocnienia w (odpowiedzi: 2) Czy jeśli doszło do rozwodu i obie strony na pierwszej rozprawie zgodziły sie na rozwód z winy obu stron to czy przed uplunieciem 21 dni po których... § Licytacja Allegro zakończona przed czasem (odpowiedzi: 10) Witajcie!!

A poza tym, kończenie aukcji przed czasem jest mało rozsądne, bo są "snajperzy", którzy ustawiają wejście do licytacji na ostatnie sekundy - minutę przed końcem wylicytowana cena była np. 5zł, a przez tę minutę dochodzi np. do 50 - jeśli sprzedający zamknie aukcję o minutę wcześniej, to będzie miał obowiązek sprzedać ...

Jeszcze przed rozpoczęciem aukcji należy przewidzieć i zabezpieczyć się przed ryzykiem, np. potencjalnego błędu Dostawcy czy jego wycofania się ze złożonej oferty. W związku z tym zadbaj o to, aby każdy uczestnik zapoznał się z przygotowaną dokumentacją aukcyjną .

Jak zakonczyc aukcje przed czasem ??? waszmarket_pl. Użytkownik Opcje. Subskrybuj kanał RSS; Oznacz temat jako nowy; Oznacz temat jako przeczytany ... Wersja do wydruku; Zgłoś nieodpowiednie treści ‎31-05-2005 21:22. czy istnieje taka mozliwosc ??? na ebay.pl Komentarze (0) Komentarze (0) Kudo 0 Podziękowań Odpowiedz. Zaakceptowane ...

Allegro Pomoc dla sprzedających Kiedy jako sprzedający mogę odwołać ofertę kupna w trwającej licytacji Kiedy jako sprzedający mogę odwołać ofertę kupna w trwającej licytacji Możesz odwołać ofertę kupna, złożoną w trwającej licytacji tylko w wyjątkowych przypadkach Licytowany przedmiot został skradziony lub zniszczony.

Aukcja internetowa rozpoczyna się z chwilą wystawienia konkretnego przedmiotu na stronie domu aukcyjnego i trwa do momentu upływu czasu oznaczonego w ogłoszeniu aukcyjnym (np. tygodnia, kilku ...

Zakończenie ogłoszenia z licytacją. Licytacje w Allegro Lokalnie są wiążące, dlatego nie możesz wycofać ofert licytujących. Jeśli zakończysz ogłoszenie z licytacją, w którym zostały złożone oferty kupna, zwycięża osoba z najwyższą ofertą. Szczegóły ustalisz z kupującym na czacie.

Odpowiedź prawnika: Licytacja, aukcja a przetarg. Pojęcie aukcji jest w zasadzie synonimem licytacji. Jednakże to pierwsze z reguły pojawia się na gruncie prawa cywilnego materialnego, a to drugie na gruncie prawa procesowego. Aukcja wiąże się z zagadnieniem sposobu zawarcia umowy.

0. 779 odpowiedzi. Napisano 14 Stycznia 2012. Jak ja sprzedawałem uszkodzone telefony jako licytacja, a dogadałem sie z kolesiem poza allegro, a zalicytowało parę osób, to normalnie kończyłem aukcje z odwołaniem wszystkich ofert i z powodem "przedmiot został skradziony".

można anulować ale pod pewnymi warunkami : "Odwoływać oferty w swojej aukcji można z następujących powodów: * Przedmiot został skradziony lub zniszczony. Jako Sprzedający jesteś odpowiedzialny za to, by wystawiony przez Ciebie towar nie został uszkodzony bądź zniszczony podczas trwania aukcji.Pamiętaj, że odpowiednie ...

Jeśli chcesz, możesz . 21 kwi 2021 14 gru 2007 14 sty 2012 2 cze 2016 Aby pokazać najbardziej trafne wyniki, pominęliśmy kilka pozycji bardzo podobnych do 9 już wyświetlonych. 5 mar 2018 5 wrz 2022 18 paź 2022 7 sie 2023

About jak zako��czy�� aukcj�� przed czasem

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly